Sevgili Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Sevgili Arayan Bayanlar Cep Telefon Whatsapp Numaraları 2020
Sevgili Arayan Bayanlar Cep Telefon Whatsapp Numaraları 2020

Bana aşkı yaşatacak birini bulursam boynuna atmayacağım

Serpil

Selam arkadaşlar ben Serpil Adana’dan katılıyorum. Kısa bir süre sonra İstanbul’a yerleşmeyi düşünüyorum. Ailemden Bana kalan bir miktar param var. Yani kimseden ekonomik olarak bir destek istemiyorum. Ben sadece İstanbul’a yerleştim de kendime bir iş kurmak ve artık hayatımın geri kalanını orada geçirmek istiyorum.

Fakat yalnız başına bir kadın olduğum için orada ömrümü tamamlayamayan canımı düşünüyorum. Bu sebepten dolayı yanında bir erkek arkadaşım olursa daha uygun olur diye düşündüm. Ancak ne yazık ki günümüzde insanlara güven olmuyor. Özellikle de size erkek milletine hiçbir zaman güvenmedim hiçbir zaman da güvenmeyeceğim. Fakat olur da burada güvenebileceğim aklı başında bir adam bulabilirim diye buraya ilan verme gereği duydum.

Daha önce bir arkadaşım burada kendi ilanı yayınlamıştı sonra evlendiler şimdi mutlu bir yuva kurdular. Onlara güvenerek Ben de buraya ilanverdim. Yani sonuç olarak o arkadaşının bulduğu adam düzgün bir adam çıktı ve olayı evliliğe kadar götürebilirler. Şimdi ben burada Eğer Kendime uygun bir erkek arkadaş bulursan İstanbul’da birlikte harika bir hayatımız olur garantisini verebilirim.

Çünkü ben son derece uysal aklı başında oturmasını kalkmasını bilen ve çok güzel giyinen bir kadınım. Bir erkeğe Nasıl davranması gerektiğini bilen güzel yemek yapan bir kadın olduğunu da söylemeden geçmek istemiyorum.!

Allah korkusu olan dürüst birini bulursam evlenebiliriz

Sümeyye

Ben aslında bu siteye İlk girdiğimde kendime bir sevgili bulmak istiyorum. 24 yaşında olduğum için henüz kendimi evliliğe hazır hissetmiyorum. Ama açık konuşmak gerekirse belki de evlenebileceğim bir insan bulabilirim. Ben bu yaşıma kadar ne yazık ki çok fazla sıkıntı çektim. Ailemi bundan 6 sene önce kaybettim. öyle çok da muhafazakar bir ailenin kızı değilim. Babam saçma sapan bir insandı anneme çok eziyet ediyordu aralarında çıkan problemden dolayı ayrıldılar.

Babam başka bir ülkeye gitti yerleşti annemde sonra bir adamla evlendi ve hayatına ve yaşam tarzına bakılırsa Çok da mutlu görünüyor. Bu sebepten dolayı annemi de çok rahatsız etmek istemiyorum. Benim kendime ait bir iş yerim var. Şu anda bir şekilde az da olsa ayakları üzerinde durabilecek kadar kendi elektriğini suyunu faturamı kiramı ödeyebilecek kadar arabanın kredisini ödeyebilecek kadar bir kazancım var.

Arabanın kredisini bitmesine 5 ay kaldı. 5 ay sonra araba kredim de bittiği zaman bu lanet olası şehirden ayrılıp gidip güzel bir kırsalda yaşamak istiyorum. Aylık gelirim bana yetecek diye düşünüyorum. Yani benimle birlikte olacak kişinin çok fazla para kazanmasına gerek yok. Ben zaten bir ilişkide ekonomik konuların çok fazla sıkıntı olduğunu düşünen bir insanım.

Eğer bir ilişkide ekonomik konular çok fazla konuşuluyorsa o ilişkinin sonra her zaman hüsranla bitecektir diye düşünüyorum. İnsanlar evgiye aşka çoluk çocuğa önem göstermelidir. Unutmayın ki bir yuvada ya da bir ilişkide en önemli şey karşılıklı olarak huzurlu ve mutlu olmaktır. Bir de Allah sağlık verdiyse zaten hayatınız çok güzel geçecektir. Ekonomik olarak yani parasal konularda çok fazla konuşmak istemiyorum.

Yani benimle birlikte olacak kişinin cebin para dolu olması beni ilgilendirmez. Ya da cebimde hiç para olmaması da beni ilgilendirmez. Ben bir şekilde o ilişkiyi o evin dişi kuşu olarak görülebileceğini düşünen bir kadınım. Bu sebepten dolayı benim kafa yapıma uygun olan ve bu söylediklerimi dikkatlice okumuş olan arkadaşlar lütfen bana olumlu bir şekilde arkadaşlık planlarını ve mesajlarını göndersinler.

Ancak bana mesaj gönderirken 3-5 cümle yazarak gönder arkadaşları hiçbir zaman unutamayacağım söylemek istiyorum. Ben bu kadar uzun uzun kendimi anlattıktan sonra karşımdaki insanın da hakkında çok fazla bilgiye sahip olmak isterim. Hangi şehirde yaşadığınız ne iş yaptığımız nelerden hoşlandığını gibi şeyleri bana yazarsanız çok mutlu olurum.

Bedava Sevgili Bul

Sevgili arayan olgun ve dul bayanlar genç ve güzel üniversiteli kızlar,Türkiye’nin neredeyse bütün şehirlerinden köylerinden ve kasabalarından erkek arkadaş bulmak için sitemizi güncel olarak ziyaret etmeye devam ediyoruz. Hatta her geçen gün bu sayı artıyor diyebilirim. Erkek arkadaş bulmak isteyen kızların büyük bir bölümü bu erkeklerle görüntülü bir şekilde konuşabilmek ve canlı ve Anlık olarak sohbet edebilmek için WhatsApp ve cep telefon numaralarını vermeyi daha doğru buluyorlar.

Siz nerede sitemiz üzerinde bulunan kızlarla isterseniz cep telefon numarası üzerinden konuşabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanından siteyi ziyaret eden kızların cep telefon numaraları bulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak yorum yapmak olacaktır arkadaşlar.

Sevgili arayan dul bayanların telefon numaraları, sevgili arayan olgun ve zengin kadınların telefon numaraları sevgili arayan genç güzel üniversiteli kızların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları gibi yaptığınız bir çok aramada sesli Arzu sizlere resimli ve en kaliteli profilleri sunacaktır.

İstanbul İzmir Ankara Adana Gaziantep Diyarbakır Antalya gibi şehirler başta olmak üzere ülkemizin neredeyse bütün şehirlerinden kendinize sevgili bulabilirsiniz. Bunu zaten neredeyse bütün içeriklerimiz de size söylüyorum. Bunun haricinde iç Anadolu Bölgesi Karadeniz bölgesi’nden giriş sağlayan bayanlarda iletişim sağlayabilirsiniz biliyorsunuz ki Karadenizli kızlar son derece Çalışkan akıllı olurlar.

Bu sebepten dolayı sitemizde Karadenizli kız arkadaş arayanlar da çok oluyor. Sevgili arayan yakışıklı erkekler ve işadamları da cep telefon numaralarını paylaşmaktan çekilmiyor. Sevgili arayan dul bayanlar daha önce kötü bir evlilik geçirmiş olsalar bile cep telefon numaralarını paylaşarak burada olgun erkeklerle görüşmek isteyen biliyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*