Dul Bayanlar ile Tanış.!

Ciddi dürüst ve zengin dul bir bayanım sevgili arıyorum

Karşımdaki insan hakkında çok fazla bir şey bilmek istemem aslında ama ne yazık ki bu gibi konularda her şeyi bilmek gerekiyor. Ben uzun zamandır İstanbul’da kendi başına yaşayan ve ayakları üzerinde durabilen son derece güçlü bir kadınım. Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar günü. Bugün bile kendimi yalnız hissettiğim için artık bir erkek arkadaş ya da bir sevgili bulmanın zamanı geldi diye düşündüm. Uzun zamandır bana çıkma teklif eder Hatta benimle evlenmek istediğini söyleyen insanlar oldu.

Fakat ben hiçbir zaman kendimi hazır hissetmedim için bu konuya hiç sıcak yaklaşmadım. Ama artık kendimi öylesine yalnız hissediyorum ki; gerçekten güvenebileceğim birini bulursam onunla aynı evi paylaşmaya karar verdim. Şu anda İstanbul’da Esenyurt bölgesinde tek başıma yaşıyorum. Benim için karşımdaki insanın daha önce evlenmiş olması boşanmış olması ya da bekar olması hiç önemli değil. Ben bir erkekte çok fazla onun tipine ve yürüyüşüne falan dikkat etmem. Benim için bir insanın kalbinin güzelliği her şeyden daha önemlidir. bu zamanda insan kardeşine bile güvenemiyor.

Bu sebepten dolayı hayatımı almak istediğim insana kelimenin tam anlamıyla güvenmek istiyorum. Bu konuda lütfen ısrarcı davranmayın. Ben karşımdaki adamı aklı başında tanımadan ona Facebook Twitter Instagram adresleri mi Ya da cep telefon numaramı falan vermem. Sonuç olarak bu sitede mesajlaşma hakkımız var. Yani birbirimiz ile iletişim kurabilmemiz için zaten bir şeyler yapılmış. Bu sebepten dolayı ilk önce burada biraz birbirimizi tanıyalım.

Daha sonra ilerleyen zamanlarda siz bana Ben de size güvenirsem zaten sevgili olmak istiyoruz. Sevgili olan insanlar birbirine çok rahat bir şekilde cep telefon numaralarını verebilir diye düşünüyorum. Tabii ki gizli kapaklı gizlilik içerisinde saçma sapan bir ilişki yaşamak istemiyorsanız.!

Bedava Dullar Sitesi

İnsanların büyük bir bölümü kısa süre içerisinde saçma sapan evlilik yapıyor. Bu sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde artık bu durumdadır. İnsanlar bu evlilikleri düşüncesiz bir şekilde yaptıkları için doğal olarak kısa süre içerisinde boşanmalar meydana geliyor. Bu sebepten dolayı ortalıkta dul erkekler ve dul bayanlar çok fazla bulunuyor. Evlenmek için kendilerine ikinci bir şansı vermek isteyen dul bayanlar ile burada tanışabilirsiniz.

Bu sayfada dul bayanlar ile iletişim, dul bayanlar aranıyor, dul bayan arıyorum, Dul bayanlar canlı, dul bayanlar istanbul-ankara İzmir Kastamonu Kayseri Sivas Tokat Samsun antalya-ankara Adana Gaziantep Diyarbakır gibi birçok konuda en kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Tanıştığınız dul bayanlar ile anlık olarak görüntülü ve kameralı sohbet edebileceğiniz gibi aynı zamanda canlı sohbet odaları ile birbirimizi daha yakından tanıma fırsatını elde edebilirsiniz.

Dul bayanlar iletişim ve bedava sohbet

Dul bayanlar ile iletişim kurabileceğiniz bu sayfa içerisinde bedava sohbet etme ve ücretsiz mesajlaşma sistemi bulunuyor. Bu sayede, aradığınız dul kadınla çok rahat bir şekilde iletişim kurabiliyorsunuz. kullanıcılarımızın hiçbir şekilde yorulmaması ve doğru insanlarla karşılaşma bilmesi için büyük bir çaba sarf ettiğimizi bilmenizi istiyorum. Sıradan bir arkadaşlık ya da evlilik sitesi ile burayı kıyaslamayın.

Bu sayfada bedava bir şekilde üyelik gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kullanıcılara dilediğiniz kadar mesaj gönderme ve anlık olarak mesajlaşma hakkını da sizlere bedava olarak sunmuş bulunuyoruz. Çünkü mantık olarak insanların birbiriyle iletişim kurabilmesi onların birbirini daha iyi tanıyabilmesi anlamına gelir.

Doğal olarak Bu siteyi ziyaret eden insanların büyük bir bölümü kendilerine dul bayan sevgili ya da arkadaş ya da evlenecek bir eş adayı aramak için kullanıyor. Biz zaten kullanıcılarımızdan herhangi bir şekilde kar amacı gütmeden ya da maddi bir beklenti içerisinde olmadan sadece mutluluklarını düşünerek hareket ediyoruz. Sonuçta biz bu işi hobi olsun diye yapıyoruz. Bu sebepten dolayı insanların birbiriyle rahat bir şekilde iletişim kurması Bizim için en önemli şeylerden birisidir.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*