Sevgili Bulmak İstiyorum İlanları

Sevgili bulma Sitelerş, Türbanlı, Olgun, Kapalı, Genç Sevgili Arama Sitesi
Sevgili bulma Sitelerş, Türbanlı, Olgun, Kapalı, Genç Sevgili Arama Sitesi

Neredeyse herkes sevgili bulmak istiyoruz. Ancak sevgili bulmak çok kolay olsa da güzel ve düzgün bir ilişki sahibi olmak gerçekten kolay değil. İnsanlar zannediyorlar ki sevgili olunca herkeze mutlu, huzurlu olacak. Böyle bir şey yok arkadaşlar sevgili oluyorsanız çok fazla emek ve çaba göstermeniz gerekiyor. Tabii ki de bunu karşılıklı olarak yapmalısınız. Sevgili oldum tamam her şey bitti gibi bir şey söz konusu dahi olamaz.

Sırf duygusal boşluğu kapatmak için, çıkarları için, ihtiyaçları için insanlar sevgili buluyorlar. Sonucunda da sürekli ayrı, barış durumları söz konusu oluyor. Ancak eski zamanlara baktığımız zaman sevgili olmak gerçekten böyle bir şey değildi. İnsanlar sevgili oldukları zaman birbirlerine saygı duyuyor, birbirlerini gerçekten seviyorlardı. Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte ülkemizde olan değişikliklerden birisi de bu konudur arkadaşlar. İnsanlar birbirlerinin kıymetini bilmiyorlar ve birbirlerini hiç umursamıyorlar.

Türbanlı-Kapalı ve Olgun Sevgili Arıyorum

Siz siz olun Her zaman elinizdekinin kıymetini bilin. Çünkü bazen elimizdekinin değerini bilmiyoruz ve kaybettikten sonra bizler için çok kötü duygular yaşatıyor. Son pişmanlık neye yarar demiş Müslüm abimiz. İşte bu konudada gerçekten çok haklı. Son pişmanlık hiçbir işe yaramaz. Bu nedenle elinizdekinin kıymetini bilmeye çalışın. Sevgilinizle ya da arkadaşınıza sürekli olarak kavga etmek ya da yıkıcı konuşmalar yapmak yerine her zaman birbirinizle oldum bir şekilde, kalp kırmadan konuşun.

Bunların yanı sıra karşılıklı olarak birbirinize karşı anlayışlı olmanız gerekiyor. Ve ayrıca da karşınızdaki insana empati yaparsanız hiçbir zaman kaybetmezsiniz. İnsanlar artık çok bencilce hareket ediyorlar. Karşılarındaki insanın duygularını, düşüncelerini ya da kalbini kırmayı hiçbir şekilde umursamıyorlar. Bu tarz ilişkilerinde sonu hep hüsran oluyor. Bu nedenle siz siz olun her zaman empati yapın ve karşınızdaki insana anlayışlı davranın.

Emekli CİDDİ Düşünen 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Arası ve Üstü Zengin ve Yaşlı Sevgili Arama ve Bulma Siteleri

Tabi ki Sitemiz üzerinden 20 yaşındaki genç üniversiteli kızlarla da sevgili olabilirsiniz, 60 yaşında zengin ve yaşlı kadınlarla da sevgili olabilirsiniz. Sonuçta sevgili aramanın yaşı yoktur. Yalnız olan her insan hayatında bir sevgili almak ister. Ayrıca gerçekten birini sevmenin ya da aşık olmanın da yaşı yoktur. Gerçek aşkı ne zaman bulacağız hiç belli olmaz. Bu nedenle de yalnız kalan, eşi vefat etmiş olan ya da boşanmış olan bir çok zengin ve yaşlı kadında sitemize girerek kendine uygun bir sevgili, erkek arkadaş arıyor.

Zengin kadınlarla sevgili olmak tabii ki de kolay değildir. Bu kadınları gerçekten anlamanız gerekiyor. Bu tarz kadınlar gerçekten kendilerine değer veren ve seven erkekleri tercih ediyorlar. Bu nedenle eğer zengin bir kadınla sevgili olmak istiyorsanız ve derdiniz sadece maddiyat ile alakalıysa kesinlikle böyle kadınlardan uzak durun. Çünkü bu tarz kadınlar belirli bir hayat tecrübesine sahipler. Bu insanları da kandırmanız dolayısıyla hiç kolay değildir. Bundan dolayı çok dikkatli bir şekilde kendilerine yaklaşmanız gerekiyor.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*