Türbanlı Bayan Arkadaş Arama ve Bulma

Türbanlı Bayan , Kız Arkadaş Cep Telefon Numaraları Dul Türbanlı Bayanlar Tiviter Feysbuk Adresleri
Türbanlı Bayan , Kız Arkadaş Cep Telefon Numaraları Dul Türbanlı Bayanlar Tiviter Feysbuk Adresleri

Biliyorsunuz ki ülkemizin büyük bir bölümü muhafazakar kesimden oluşmaktadır. Özellikle de doğu bölgesinde internet sitemiz türbanlı kadınlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor. Evlenmek isteyen, sevgili arayan , erkek arkadaş arayan türbanlı bayanlar yerine göre cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını bazen de Facebook Twitter ve Instagram adreslerinde internet sitemizde paylaşabiliyor lar. Özellikle de evlenmek isteyen türbanlı bayanlar ile internet sitemizde ücretsiz mesajlaşma,  sohbet etme hakkına sahip olduğunuzu hatırlatmakta fayda var.

Türbanlı tesettürlü kapalı kız arkadaş ve sevgili arıyorum diyenler , türbanlı ve dul bayanlarla tanışmak istiyorum diyenler , evlilik düşünen ve evlenmek için ilan bırakan özellikle de 2023 ve 2024 yıllarında bayanlarla tanışmak isteyenler ve gerçekten evlenmek isteyenler şu anda tam olarak doğru adrese geldiler. Dünyanın ve Türkiye’nin neredeyse her yerinden kendinize türbanlı, çarşaflı bir bayan arkadaş olabilirsiniz. Dürüst ve güvenilir evlilik düşünen bayanlarla tanışabilirsiniz.

Erkek arayan türbanlı bayanlar Twitter Facebook Instagram

Biliyorsunuz ki günümüzde özellikle de Twitter başta olmak üzere sosyal medya kullanımı çok fazladır. Türbanlı kadınlar da internetten sosyal medya hesapları üzerinde bazen erkek arkadaş arayabiliyorlar. Facebook Twitter ve Instagram adresleri aracılığı ile sevgili bulmak isteyen türbanlı kadınlar artık 2023 yılı ile Corona virüsünün onları eve kapatmasının ardından arkadaşlık siteleri daha çok tercih etmeye başladılar.

Bu nedenle; internet sitemiz içerisinde erkek arayan sevgili arayan evlenmek isteyen türbanlı bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını, Twitter Instagram ve Facebook adreslerini çok rahat ve pratik bir şekilde kendilerinden isteyebilir ve daha kolay bir şekilde mesajlaşma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz sizlere zaten halihazırda anlık ve canlı olarak türbanlı kadınlarla sohbet etme imkanı sağlamaktadır.

Adım Elfida türbanlı bayanım erkek arıyorum

Türbanlı dul bayan arıyorum ya da türbanlı bir kadınla evlenmek istiyorum diyen bütün erkekleri öncelikle selamlarımı iletiyorum. bir arkadaşım sayesinde Bu siteyi buldum ve buraya ilan verdim. Aradığım kişiyi bulabilirsem hayırlısıyla Allah’ın izniyle onunla güzel vakit geçirmek ve sevgili olmak istiyorum.

Evlenmiş boşanmış uzun zamandır yalnız başına yaşayan çocuğu olmayan ve ayaklarının üzerinde büyük bir başarı ile durmaya devam eden bul bir kadınım. Yalnız yaşamanın bana vermiş olduğu Özlem ve Medeni cesaret sayesinde bütün zorlukları aşarak hayatıma hiç kimseyi almadım. hem duygusal hem de ruhsal olarak kendimi büyük bir boşlukta hissediyorum. Bu kötüydü üzerinden atabilmek için ve romantik dakikalar getirebilmek , film izlemek sinemaya gitmek kitap okumak gibi hayalleri olan türbanlı bir kadınla sevgili olmak isteyen erkeklerin hepsinden mesaj bekliyorum.

Eşim olacak mahluktan ayrıldıktan sonra hayatıma hiç kimseyi almadım. Erkeklere olan bütün güvenini kaybetmiş bir kadın olarak hayatını sürdürmeye devam ettim. Yalnızlık sadece Allah’a mahsustur bunu da bu esnada anlamış oldum. Hele de şu son birkaç ayda iyice aklım başıma geldi diyebilirim. Bir kadının erkeksiz yaşaması neredeyse imkansızmış bunu anlamış olduk. Bir 71 boyunda uzun boylu oldukça bakımlı 51 kilo beyaz tenli son derece güzel bir kadınım. Etrafında çok fazla arkadaşım vardır ve arkadaşlarım tarafından çok sevilen bir insanımdır. Çünkü pozitif ve her zaman hayata sıcakkanlı yaklaşan bir insan olarak yaşamaya devam ettim. özel bir firmada muhasebe bölümünde çalışıyorum gayet de güzel bir maaşım var. Ekonomik olarak yani maddi olarak kimseden herhangi bir beklentin bulunmuyor.

Aklı başında yeni birini hayatıma almak ve onunla hayatımın geri kalanını mutlu ve mesut bir şekilde geçirmeyi planlıyorum. Ancak bu konuda kafamı kurcalayan ve beni endişelendiren bazı şeyler var. Mesela hayatıma aldığım da acaba yeniden aşık olmaya ve onu sevmeye hazır mıyım diye düşünmeden edemiyorum. Bana bu konuda gerçekten destek olabileceğini Düşünen ve beni sabırla idare edebilecek ve aşık olana kadar elinden geleni yapacak aklı başında bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Türbanlı kapalı tesettürlü ve çarşaflı kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz tam olarak bilmiyorum Fakat ben sıradan türbanlı bir kadın gibi değilim Bunu bilmenizi istiyorum. Beni gördüğünüzde dudaklarınızı çıkmayacak. Yani açık konuşmak gerekirse piyasada gördüğünüz birçok kadından daha güzelim diyebilirim.

Bir erkekten sabredemedim ve tahammülüm olmayan tek şey karşındaki kişinin yalan söylemesi dir. Dürüst olmayan bir insanın hayatı boyunca her zaman kaybedeceği aşikar bir gerçektir. bunlar haricinde çok fazla bir beklentim yok. Dilerseniz sadece arkadaş da olabiliriz yani sadece arkadaşlık seviyesinde de bir dostluğumuz olabilir. İlla da evleneceğiz sevgili olacağız diye bir şey yok.!

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*