Evlenmek isteyen Suriyeli Dul Bayanlar

Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Kadınlar ve Genç Güzel Kızlar Cep Noları Face Adresleri Feysbuk Tivit Adresleri 2020
Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Kadınlar ve Genç Güzel Kızlar Cep Noları Face Adresleri Feysbuk Tivit Adresleri 2020

Ülkemizin dört Bir yanını sarıp sarmalamış olan dul kadınlar biliyorsunuz ki Suriye’de çıkan savaştan sonra ülkemize yerleşme kararı aldılar. Kendi ülkelerinde çıkmış olan savaşta eşini kaybetmiş olan kocası ölmüş olan ve dul kalmış olan Suriyeli bayanlar Türk erkekleri ile evlilik gerçekleştirmek erkek arkadaş olarak onunla birlikte yaşamak ya da sevgili edinerek Türkiye’de daha rahat ve güzel bir hayat yaşayabilmek için mücadele ediyorlar.

Suriyeli , Eş arayan Koca Arayan , Evlilik Düşünen ve Evlenmek için 2023 Yılında İlan veren Dul bayanlar uzun zamandır Türkiye’de yaşadıkları için artık Suriyeli kadınların Türkçe öğrenmesi son derece normal bir hale geldi. Hatta bazıları öylesine ki bizden daha güzel Türkçe konuşuyorlar diyebilirim. İnternet sitemiz içerisinde evlenmek isteyen ciddi ve İslami evlilik düşünen sevgili arayan erkek arkadaş arayan dost arayan eş arayan koca arayan Suriye’den gelmiş ve Türkiye’de yaşamak isteyen ya da şu anda Suriye’de bulunan ve Türkiye’ye gelmek isteyen birçok Suriyeli dul bayan arkadaş ile tanışma fırsatınız bulunuyor.

Suriyeli dul bayanım evlenmek istiyorum

Merhaba ben Türkçeyi kısa bir süre önce öğrendim. Aslına bakarsanız çok fazla zorlanmıyorum çünkü 3 senedir Türkiye’de yaşıyorum. Hem Türkçe dilini öğrenmek için kurs gördüm hem de buradaki insanlara resmen aşık oldum. Türk insanlarını çok seviyorum. Özellikle de Türk erkekleri kadınların en çok sahip çıkıyor. Bu nedenle Türkiye’den Bir Erkek arkadaş bulmak sevgili olmak sonra da evlenmek istiyorum.

Cep telefonu numaramı ya da WhatsApp sohbet numaramı şimdilik vermiyorum. Evlenmek isteyen erkekler de tanışmak istiyorum. Evlenmek isteyen Suriyeli dul kadınları çok merak ediyorlar. Çünkü önce kocası ölmüş ya da savaşta gitmiş olan dul bayanlar ilgi çekiyor. Türk erkekleri Suriyeli kadınlara çok ilgi gösteriyor Bu durum beni çok memnun çok mutlu ediyor. Çok güzel bir kadınım. Erkek arkadaşın çok şanslı olacak. Benim kocam olur musun?

Koca arayan eş arayan Suriyeli dul kadınlar

26 yaşındayım Suriye’den Türkiye’ye geldim 2 sene önceye burada yaşamaya başladım dul bir kadınım. Suriye’li evlenmek isteyen bayanlar arasında en genç olanlardan birisi benim. Nasıl biri olduğumu merak ediyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz Benim hakkımda birçok şeyi sizlere anlatacağım. şu anda İstanbul’da Beylikdüzü’nde yaşıyorum çok fazla param yok nokta buradan bir tane ev aldım kendime de bir tane araba aldım. Suriye’den getirdiğim para eder bunları alabildim ama bir de iş kurmak istiyorum. İş kurabilmek için bir erkek arkadaşa Yani bir kocaya bir eşe ihtiyacım var.

Koca bulmak için sabırsızlanıyorum nokta dışarıdaki erkeklere gel benimle evlen diyemem çünkü ben utanırım. Ama internet sitesi üzerindeki erkekler bana istedikleri gibi yazabilirler. Çok güzel bir kadın olarak erkek arkadaşım kişinin ya da kocam olacak insanın bütün ihtiyaçlarını çok rahat karşılayabilirim. Benimle insan çok mutlu olur. Çok güzel yemek yaparım. mesaj gönderecek arkadaşlara telefon numaramı vereceğim. Beni görmek şansın olmasını istiyorsan hiç zaman kaybetme bana mesaj gönder.

Evlenmek isteyen güzel Suriyeli dul bayanlar

Ben Suriyeli dul bir kadınım. Bir tane çocuğum var şu anda 3 yaşında. ama beni gördüğün zaman diyeceksin ki bu çocuk gerçekten senin mi? İnanmayacaksın.! Oldukça romantik Son derece profesyonel bir kadınım. Bir erkek bir kadında ne arıyorsa hepsini ben de bulabilir.

Şimdi İzmir’de yaşıyorum ama erkeğim benim nerede yaşamamı isterse ben giderim orada yaşarım. erkek ne istiyorsa Benim için en önemli şey odur ondan başkasının sözünü kesinlikle dinlemem. Çalışan bir kadınım ama param da var. Param var diye eve gidip yatmıyorum Çünkü çalışmayı seviyorum. Bu nedenle kocam olacak kişiye hiç yük olmam. Tek istediğim evlenmek ve hayatım boyunca aynı kişiyle evli kalmak. Bu yüzden hemen evlenmek istiyorum. Güzel yorumlar güzel mesajlar bekliyorum teşekkürler.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*