Yaşlı Dul Bayanlarla Tanışma Siteleri

Zengin Koca Arayan ve Zengin Sevgili Arayan Maddi Destek Arayan Bayanlar ve Erkekler2022
Zengin Koca Arayan ve Zengin Sevgili Arayan Maddi Destek Arayan Bayanlar ve Erkekler2022

Ülkemizde sevgili bulabilmek için internet teknolojisini kullanan insanların yaş ortalaması 18 ile 85 arası olarak değişmektedir. Bu nedenle, yaşlı dul bayanlar arıyorum diyen olgun erkekler ve aynı şekilde yaşlı dul erkekler arıyorum diyen olgun bayanlar da 2023 yılında bu tarz arkadaşlık sitelerini yoğun olarak ziyaret etmeye başlamıştır. Ücretsiz yaşlı dul bayan arama ve bulma sitesi olarak genç erkeklerden hoşlanan yaşlı dul kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, bunun yanı sıra Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve çok daha fazlası internet sayfamızda kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.

❣️ Yaşlı Emekli ve Dul Bayanım. Erkek Arkadaş Sevgili Arıyorum ❣️

Öncelikle Herkese merhabalar kısa ve öz olarak sizlere kendimden bahsetmek ve kendimi tanıtmak istiyorum. İstanbul’da tek başına yaşayan yalnız mutsuz yaşlı ve dul bir bayanım. Güveniriz aklı başında bir sevgilim olması için burada bulunuyorum. İkizler burcuyum bir 67 boyunda 62 kilo oldukça ince yapılı meslek lisesi mezunu hayatının büyük bir bölümünü çalışarak geçirmiş bir kadınım.

Aile değerlerine ve öz değerlerine sahip olan ,nerede Ne konuşması gerektiğini bilen, özü sözü doğru, oldukça pozitif neşeli bir yapıya sahip ayatın fani olduğunu bilerek yaşayan her zaman mütevazi olan, arkadaş çevresini itina ile seçen bir bayanım. Ailem aslen Cezayirli. Yani Arap kökenli bir bayanım. Bu internet sitesinde İranlı Suriyeli dul bayanlarla ve evlenmek isteyen kadınlarla ilgilenen birçok erkek gördüm. Bu yüzden Arap kökenli olduğunu söylemekten çekinmiyorum…

Düşünce yapısı benimkiyle aynı olan, kendisini toparlamış sürekli sıkıntı ve dertlerle Beni buna atmayacak bir sevgilim olsun istiyorum. Bir kadının mutluluğu her zaman ama her zaman onun arkasında duran bir erkeğe bağlıdır. Ancak ilerleyen zaman sürecinde mutlu bir kadın olmak inanılmaz derecede zor oluyor Ve bu yüzden erkeklere karşı birazcık seçici davranmak gerekiyor.

Gerçek anlamda ciddi bir aşk yaşamayı unuttum hayatımda hiç kimse yok delicesine Sevmek ve de sevilmek istiyorum.

Bu hayatta herkesin kaderine yazılmış olan bir insan elbette vardır. Belki de benim nasibim buralarda bir yerde olabilir buna inanarak sevgi dolu saygılı insanların mesajlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım nokta fotoğrafı bakacak olursanız Oldukça güzel ve bakımlı bir bayanım. Her ne kadar yaşlı olsam da bakımsız dolaşmam. Sana diyorum ki gel benim hayatımın anlamı ol Her şeyim ol hatta birlikte her şeyi yapalım istersen çocuk bile yapabiliriz.

➡️ Yaşlı Dul Emekli Bayanlar Whatsapp Grupları ve Telefon Numaraları ⭐

Erkek arkadaş arayan bir gün sevgili arayan yaşlı ve dul kadınların WhatsApp guruplarına katılmak ve cep Telefon numaralarını Alarak onlarla daha yakından iletişim sağlayabilmek elbette herkesin en doğal hakkıdır.

İstanbul Ankara İzmir Bursa Mersin Adana Gaziantep Diyarbakır Hatay Muğla Aydın Eskişehir ve diğer bütün şehirlerimizden internet sitemizde bulunan ve sevgili arayan yaşlı ve dul kadınlar, zaten erkeklerle iletişim sağlayabilmek için telefon numaralarını vermek istiyorlar. Ancak bayanların cep telefon numaralarını burada yayınladığımız takdirde erkekler onları aşırı derecede rahatsız ediyor.!

Bu nedenle yaşlı olgun ve zengin bayanların cep telefonu numaralarını arıyorum diyenler için sitemizde bedava yorum gönderme bölümü oluşturmuş bulunuyoruz. Sitemizin alt bölümünde erkekler cep telefon numaralarını paylaşabilirler. Yaşlı bayanlar genelde yakışıklı erkeklerin cep telefon numaralarını arıyorum diye bizlere talepte bulunuyorlar. Bunun yerine sizlerin telefon numaralarımızı yazmanız daha mantıklı.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*