Selam Ben Ankara’dan Banu erkek arkadaş arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
0
1496

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum. Twitter’da gezerken tesadüfen gördüm bu siteye ama gerçekten çok beğendim açıkçası. Normalde Twitter üzerinde çok fazla arkadaşlık ve sevgili olma teklifi alsam da ne yazık ki ben sosyal medya hesapları üzerindeki insanlara pek fazla güvenemiyorum. Çünkü biliyorsunuz ki Twitter ve Facebook gibi yerlerde çok fazla saçma sapan insan bulunuyor.

Gerçekten adam akıllı bir ilişki yaşamak istiyorsanız düzgün ve güvenebileceğiniz internet sitelerini tercih etmelisiniz. yaş olarak ve hayat koşulları olarak birbirimize yakın ve tanışmaya uygun bir beyefendi olması benim için daha önemli olur. Fakat Türkiye’nin neresinden olduğu da çok önemli değildir. Benim için önemli olan gönüllerin bir olması ve kalbimizin aynı elektriği alabilmesidir. belirli bir konumu olan sıradan olmayan biri ile tanışmayı ve kaliteli bir ilişki yaşamayı düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın kimseyi küçümsemiyorum.

Böyle bir algı oluşması lütfen kafanızda arkadaşlar. Ama denk durumu söz konusu ve anlaşmak tanışmak bir şeyler için bunların olması ve sorulması mecbur diye düşünüyorum. Şu anda ankara’dayım, Suadiye caddesi demetler bölgesine yakın oturuyorum. sanal ortamda biliyorsunuz ki insanlara çok fazla güven olmuyor. O sebepten dolayı çok fazla kendim hakkında bilgi vermek istemiyorum.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı Facebook Twitter ve Instagram adresimi de sadece güvendiğim ve tanıştığımda ondan elektrik aldığım kişiye vermek istiyorum. Bir de lütfen mesaj yazarken insan iyi seviyede yazarsanız çok mutlu olurum. Bana zorla mesajlarımızı sildirmeyi arkadaşlar. Birbirimizi rahatsız etmeden tanımaya çalışalım.

Şehir:Ankara
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Burç:İkizler
Yaş:23
Boy:167
Kilo:52
Aranan Yaş:23-45 Arası
Fizik:Beyaz
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Hayır
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Lise Terk

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here