Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Sahibinden ve Seri ilanlar

Erkek Arayan Bayanlar Sahibinden ve Seri İlanlar 2020
Erkek Arayan Bayanlar Sahibinden ve Seri İlanlar 2020

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan bayanlarla ilgili çok enteresan aramalar gerçekleşiyor. Fakat bu aramalar arasında “erkek arayan bayanlar sahibinden, erkek arayan bayanlar seri ilanlar” şeklinde arama yaptığınızı görüyoruz. Sevgili arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ki; sahibinden ve seri ilanlar gibi sitelerde erkek arkadaş arayan bayanlar ile karşılaşma olasılığınız çok düşüktür. Karşılaşsanız bile bu insanların büyük bir bölümü gerçekliğini kaybetmiş ve eski tarihlere ait olacaktır.

Erkek arkadaş arayan olgun bayanlar, yaşlı bayanlar, zengin bayanlar, dul bayanlar ve birbirinden güzel kızlarla tanışmak istiyorsanız arkadaşlık ve evlilik sitelerini tercih etmelisiniz. Bunu sadece sesli hayat Sitesi için söylemiyorum. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu sayfanın haricinde sizlere erkek arkadaş arayan bayanlar kategorisinde hizmet sağlayan birçok arkadaşlık ve evlilik sitesi bulunmaktadır. Google arama motoru üzerinde kendinize uygun olan bayan arkadaş bulabilmek için erkek arkadaş arayan bayanlar sitelerini kontrol edebilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan bayanlar sahibinden ya da erkek arkadaş arayan bayanlar seri ilanlar şeklinde yaptığınız aramalarda karşınıza çıkacak olan sonuçların birçoğu doğru değildir. Doğru olsa bile dediğim gibi eski tarihlere ait olan ya da gerçek olmayan ilanlarla karşılaşırsınız. Gerçekten kaliteli ve güvenilir bir arkadaşlık ve evlilik sitesi içerisinde erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan güzel bayanlarla tanışma ve ciddi bir şekilde sevgili olmak ya da kaliteli bir evlilik gerçekleştirme şansınız bulunur fakat sahibinden ve seri ilanlar gibi siteler erkek arayan bayanlar için açılmamıştır.

Sevgili arayan bayanlar sahibinden ve seri ilanlar

Aynı şeyler sevgili arayan güzel kızlar ve bayanlar için de geçerlidir. Sevgili arayan türbanlı ve tesettürlü bayanlar açık ve kapalı bayanlar sahibinden ve seri ilanlar gibi sitelerde arkadaşlık ilanı yayınlamazlar. Çünkü bu tarz siteler tüm dünyanın hatta Türkiye’den büyük bir yoğunluk da giriş sağlanan ilan sitesidir. Sahibinden sitesinde evinizi ya da arabanızı satabilirsiniz. Ya da evinizde bulunan bir matkabı, bir tornavidayı bile satabilirsiniz ancak, bu site içerisinde herhangi bir kadının arkadaşlık ya da evlilik ilanına itibar etmemeniz çok saçma olacaktır.

Aynı şekilde sevgili arayan bayanları seri ilanlar sitesinde de aramız çok saçma , çünkü seri ilanlar Sitesi iş arayanların ve işverenlerin bulunduğu bir sitedir. Bu site içerisinde erkek arkadaş ya da bayan arkadaş olma olasılığınız çok düşüktür. Bulsanız bile dediğim gibi bu ilanlardaki kişiler, resimler ve fotoğraflar gerçek değildir.

Maddi destek arayan üniversiteli kızlar ve bayanlar sahibinden ve seri ilanlar

Sevgili arkadaşlar. Maddi destek arayan bayanlar internet mecrasında genel olarak dolandırıcılık yapmak amacı ile sizlere oyun oynar. Lütfen bu gibi başlıklarla itibar etmeyin. Maddi destek arayan üniversiteli kızlar ise aynı şekilde sizlerin cebindeki paramızı alabilmek için çaba sarf eder. Biz sitemizde bu tavsiyelere kesinlikle müsaade etmiyoruz. Maddi destek arayan bayanlarla ya da kızlarla sitemiz üzerinde iletişim kurma şansınız bulunmaz. Çünkü bizler sizin cebinizdeki paranızın sahtekar insanlar tarafından alınmasına müsaade etmeye göz yumamayız.

Özellikle de üniversiteli kızlar bu konuda son derece profesyonel davranır. Aslında karşınızdakinin bir bayan olduğundan bile şüphelenmelisiniz. Erkeklerde maddi destek arayan bayanım erkek arkadaş arıyorum sevgili arıyorum gibi yazılar yazabilirler. Bu sebepten dolayı sorumluluğu kabul etmeyen sahibinden ve seri ilanlar sitesinde karşı cins tarafından dolandırıldığını takdirde hiçbir şekilde elimizden gelen bir şey olmayacağını unutmayın. Hukuksal olarak hiçbir şekilde paranızı geri alamazsınız. Çünkü bu tarz sitelerin gizlilik politikasında ve kullanıcı ihlalleri politikalarında sizlerin karşı tarafla yaptığınız sohbetler, karşı tarafta yaşadığınız ilişkiler sadece sizi ilgilendirir. Bu nedenle herhangi bir avukata gitseniz bile kaptırdınız bu parayı geri alamazsınız. Üstelik sadece bununla da kalmıyor lar insanların duygularıyla da oynamayı çok iyi biliyorlar.

Sırf eğlence olsun diye sizinle dalga geçercesine aşk yaşayabilirler. Fakat söz konusu buluşmaya geldiğinde karşınızda pala bıyıklı bir amca ile karşılaşabilirsiniz ya da 1 üniversiteli genç yakışıklı bir çocuk olabilir. Sizinle dalga geçer ve duygularınızla oynarlar. Çünkü sahibinden ve seri ilanlar gibi sitelerde erkek arkadaş arayan bayanların olması son derece Absürt ve saçma bir durumdur. Erkek arkadaş bulmak isteyen bayanlar bu tarz sitelerde ilan vermezler. Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya mecralarının ya da arkadaşlık ve evlilik sitelerini kullanmayı tercih ederler. Bu sebepten dolayı lütfen bu tarz şeylere itibar ederek kendinizle oyun oynamasına ya da cebinizdeki paranızın birilerine gitmesine müsaade etmeyin.

Bu bölümde sizlere erkek arayan bayanların sahibinden ya da seri ilanlar gibi sitelerde bulunmayacağından bahsetmeye çalıştım. Erkek arayan zengin ve yaşlı bayanlar, erkek arayan türbanlı bayanlar, erkek arayan olgun kadınlar, erkek arayan üniversiteli kızlar, erkek arayan Suriyeli bayanlar ya da Türk kadınlar sahibinden ve seri ilanlar tarzı siteler de kesinlikle ilan yayınlamazlar. İlginize ve alakanıza teşekkür ediyorum hoşça kalın.

Aysima Gülbahçesi hakkında 44 makale
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*