Sevgili Arayanlar

Türkiye’den ve Avrupa ülkelerinden kendisine uygun olan bir kız arkadaş ya da bir erkek arkadaş bularak sevgili olmak isteyen her yaştan insan içerisinde bulunduğunuz bu sitede kendilerine uygun olan insanları bularak en güzel aşkların ve en güzel sevdaların kapılarını aralıyor. Özellikle de ülkemizin dört bir yanından sevgili arayanlar sitemizde ciddi ve kaliteli evliliklere ve temelleri sağlam en güzel ilişkilere ilk adımlarını atıyor.

Sevgili arayan dul bayanlar, sevgili arayan olgun kadınlar, sevgili arayan zengin ve yaşlı bayanlar, sevgili arayan hemşireler ve Doktorlar, sevgili arayan polisler, sevgili arayan emekliler, sevgili arayan engelli bayanlar, sevgili arayan üniversiteli kızlar Hepsi burada sizlerden sadece bir mesaj bekliyor olabilirler. Üstelik bu sayfada yapacağınız hiçbir işlem ücretli değildir. Tamamen ücretsiz ve üyelik siz olarak aradığınız sevgiliyi bulma şansını sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden tutunda, en küçük kasabalarından ve köylerinden bile sitemizde erkek arkadaş arayan, kız arkadaş arayan insanlar bulunuyor. Yani içerisinde bulunduğunuz bu sitede belki de arka mahallemizde uzun yıllardır selamlaştığınız komşunuzun kızı ile bile karşılaşabilirsiniz. İstanbul İzmir Ankara Bursa Gaziantep Adana Antalya Adıyaman Burdur Lüleburgaz Muğla Tokat Sivas Samsun ve diğer tüm şehirlerimizden sevgili arayan bayanlarla ve sevgili arayan erkeklerle hiçbir ücret ödemeden, tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde mesajlaşabilir ve bedava sohbet edebilirsiniz.

Sevgili arayan boşanmış dul bayanlar

Sevgili arayan bayanların en başında daha önce başından kötü bir evlilik geçmiş ve bu evlilik neticesinde mutsuz olmuş olan dul bayanlar geliyor. Bu bayanların genellikle sitemiz üzerinde aradıkları sevgili olmak istedikleri erkeklerle ilerleyen zamanlarda ciddi ve kaliteli evlilik yapmak istiyorlar. Öncesinde yaptıkları evlilikten zaten dili yanmış olan bayanlar tabiri caiz ise “sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yer” atasözünün kelimenin tam anlamı ile yerine getiriyorlar.

Yani burada tanıdıkları erkeklerden dürüstlük, güven ve özveri istiyorlar. Sitemiz genel olarak insanların dürüstlük, güven ve gizlilik konusuna çok önem gösteriyor. Kendinize uygun olan bayan arkadaşın dul bir bayan olduğunu düşünüyorsanız; o zaman tek yapmanız gereken kelimenin tam anlamı ile dürüst olmak ve yalansız dolansız bir aşk yaşamak olacaktır. Sevgili arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, Facebook Twitter Instagram adresleri şeklinde yaptığınız bütün aramalarda sesli hayat sevgili bulma ve arama sitesi sizlere sınırsız bir şekilde tamamen ücretsiz hizmet sağlar.

Ankara’da yalnız yaşıyorum sevgili arıyorum

Merhaba arkadaşlar benim adım Yağmur. Ankara’da yalnız yaşayan ve insanların 3. Gözünün olduğuna inanan, Amerika’nın oyunları ile güzel ülkemiz Türkiye’nin kısırlaştırıldığını iddia eden ve bu konuda son derece ciddi olan aklı başında bir gül dürüst ve güvenilir bir bayanım. Evimde 2 tane köpek besliyorum. Köpek beslemeyi çok seviyorum. Çünkü onlar benim yalnızlığımı gideriyor. Ayrıca çok iyi ev kadınıyım. Pastalar kekler yaparım ve arada sırada annemin evinde ağırlarım.

Uzun zamandır Ankara’da yalnız başıma yaşamaktan ve çalışmaktan artık inanılmaz derecede yoruldum arkadaşlar. Bir insan her ne kadar ayakları üzerinde durabiliyor olsa bile ya da her ne kadar çalışkan bir kadın olsa bile hayatında bir erkeğe ne yazık ki ihtiyaç duyuyor. Açık konuşmak gerekirse ben erkeklerde olan ilişkilerimizi hiçbir zaman doğru dürüst yürüyemedim. Fakat artık gerçekten hayatımda beni anlayabilecek bir sevgilim olmasını istiyorum. Benim için Ankara’dan olup olmaması önemli değil Türkiye’nin neresinden olursa olsun kalpler bir olduktan sonra sevgili olmak için tüm kapıları açarım.

Aysima Gülbahçesi hakkında 44 makale
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*