Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
1
21749

Eskiden olsa böyle bir sitede erkek arkadaşı arayacağım ya da sevgili arayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Aslen manisalıyım ama şu anda İzmir’de özel bir sektörde çalışıyorum. Abim Diyarbakır’da astsubay olarak görev yapıyor. Ne yazık ki anne ve babamız Yok. Annem vefat ettikten sonra babam hastalık sahibi oldu. büyük ablam Gaziantep’te babama bakıyor.

Ben de şu anda İzmir’de Küçük kız kardeşimle birlikte yaşam mücadelesi veriyorum. Çok şükür maddi olarak herhangi bir beklentim ya da maddi desteğe ihtiyacım yok. fakat artık yalnız yaşamaktan olabildiğince sıkıldım diyebilirim. İnsanlar her şeyi atlatabiliyorlar ama yalnızlık konusunu atlatmak bana soracak olursanız imkansız. Çünkü bir noktadan sonra yanı başınızda birini arıyorsunuz.

Akşam eve geldiğimde sadece kardeşimin olması ve yapacak hiçbir şey bulamıyor olmam beni bir erkek arkadaş ya da bir sevgili arayışı içerisine soktu. Erkek arkadaşım ile sürekli zaman geçirmek istiyorum. Çünkü artık duygusal ve manevi olarak buna ihtiyacım var. Bu nedenle, bana ayıracak bolca vakti olan kişiler ilk olarak tercih olacaktır.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Arada sırada 2 ay ya da 3 ay kadar küçük kardeşim büyük ablamın evinde kalıyor ama geri kalan zamanını benimle birlikte geçiriyor. Çünkü onun bana ihtiyacı var. Aslına bakacak olursanız şu anda benim de ona ihtiyacım var. Çünkü akşam eve geldiğimde evde bir insan olması ve beni kapıda karşılaması inanılmaz hoşuma gidiyor. Bir erkek arkadaşım ya da sevgilim olursa yani kısacası eğer bu sitede kalbime sahip olacak kişiyi bulursam birlikte çok eğlenceli vakit geçireceğimizi düşünüyorum.

Şimdilik kafamda evlenmek gibi bir düşünce yok. Fakat birbirimizi daha iyi tanır ve ilerleyen zamanlarda birbirimizi daha iyi anlarsak ve gerçekten birbirimizi sever ve aşık olursak evlilik konusunu da oturup birlikte konuşabiliriz. Bu siteye ilan verme sebebim iş yerinden bir arkadaşımın bana bu siteyi söylemesi üzerine gerçekleşti. Normalde herhangi bir arkadaşlık sitesine ya da bir evlilik sitesine kesinlikle böyle bir şey yazmam. Ancak, buradan sevgili bularak mutlu olan ve gerçekten evlenen bir arkadaşım var. onun da biraz dükkanıma girmesi sonucunda burada arkadaşlık ilanı vermiş bulunuyorum. hayat kötü anıları ve geçmişi düşünecek kadar uzun değil.

İnsanların aklı başında birbirini severek kaliteli ilişkiler kurması bence çok daha mantıklı . Geçmişe takılarak yaşamak ya da aşırı bir şekilde maddiyatı düşünmek insanları yıpratır. Biraz da manevi şeylere sevgiye ve aşka zaman ayırmak gerekiyor.

1 YORUM

  1. Merhaba hanım efendi ben yılmaz şu anda tokatta yaşıyorum. Ancak beni tokata bağlayan herhangi bir şey yok.sizin yanınıza gelebilir. Emekli öğretmenim.60 yaşındayım. Böyle 1.67 kilo 65 esmer samimi duygusal bir insanım. Benim gibi olan bayanlardan telefon bekliyorum. Gerisini karşılıklı veya telefonda konuşmayı tercih ederim.selam sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Besyuzkirkbes ikiyuzyirmidokuz ciftsifir seksensekiz

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here