İzmir Bedava Üye Olmadan Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar

İzmir Koca Arayan Eş Arayan, Güzel,Genç, Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Şimdiye kadar eğer İzmir kategorisine baktıysanz çoğunlukla erkek arkadaş arayan, sevgili arayan bayanlarımızın ilanları ile karşılaşmışsınızdır. Bu bayan arkadaşlarımızın yanı sıra tabii ki de Sitemizde evlenmek isteyen, yuva kurmak isteyen İzmirli güzel, olgun kadın arkadaşlarımız da bulunuyor. Biliyorsunuz ki artık evliliklerin sayısında inanılmaz derecede bir azalma oldu. Bundan dolayı da Sitemize gelen evlilik ilanlarında da azalma oluyor.

Buda aslında teknolojiyle birlikte, yeni gelen jenerasyonla birlikte ülkemizdeki değişimlerden birisidir. Ancak yine de evlenmek isteyen bayanlar ve erkeklerde bulunuyor. Bu bayan arkadaşlarımızın ilanlarını da sitemizin İzmir evlilik ilanları ya da bu sayfada bulabilirsiniz. Böylelikle eğer sizde artık evlenip yuva kurmak istiyorsanız, hayatınıza kalıcı olarak, resmi olarak birini almak istiyorsanız bu sayfalarda aradığınızı bulabilirsiniz.

İzmirli Dürüst Koca Arıyorum

♥️ SERTAP

Merhaba. 32 yaşındayım. Dul bir bayanım. İzmir’de tek başıma yaşıyorum. Şu anda iyi bir şirkette güzel bir konumdayım. İnsan kaynakları müdürü olarak görev yapıyorum. Maddi olarak hiçbir sıkıntım yok. Kendime ait evim ve arabam bulunuyor. Ben gerçekten dürüst bir sevgili, evlenebilecekn birini arıyorum. Tabii ki sevgili olur olmaz Evleneceğiz diye bir şey yok. İkimiz içinde gerçekten zamana ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Geçmişte yapmış olduğum evlilikte karşındaki insanı pek fazla tanımadan bir karar verdim. Bunun sonucunda da gerçekten çok perişan oldum. Bu yüzden tekrardan aynı hatayı yapmak istemiyorum. Sonuçta insanlar gerçekten artık o kadar çok yalan söylüyorlar ki kimin nasıl bir karaktere sahip olduğunu çok uzun yıllar sonra anlayabiliyorsunuz. Bundan dolayı da özellikle belirttiğim gibi dürüst bir eş arıyorum. Benim için en önemli şey dürüstlüktür.

Ben geçmişte aldatılmış bir kadınım. Bunun psikolojisini atlatmak gerçekten çok uzun sürdü. Aslında güzel, bakımlı ve anlayışlı bir kadınım. Nerede hata yaptığımı gerçekten anlamadım. Ben hayat arkadaşımın, eşimin, kocaman her zaman, her konuda arkasındayımdır. Hiçbir zaman köstek olmam. Her zaman destek olurum. Buna rağmen aldatıldım. Bundan dolayı inanılmaz derecede bir güvensizlik oluştu bende. Ancak artık bir çocuğum olsun istediğim için evlenmeyi doğru buluyorum. Yaşım daha fazla geçmeden evlenip güzel bir aile kurmak, bir çocuk sahibi olmanın hayalleri içerisinde yaşıyorum. Bunu gerçekleştirebileceğinize birini istiyorum. Saygılarımla.

İzmir Koca Arayan Türbanlı, Güzel ve Olgun Kızlar

İzmir koca arayan güzel bayanlar, eş arayan türbanlı-tesettürlü-kapalı olgun, dul kadınlar, koca arayan-eş arayan zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma ve sohbet siteleri gibi aramalarınızı da bu site üzerinde yapabilirsiniz arkadaşlar. Sizlerde bu siteden tamamen bedava ve Üyeliksiz olarak yararlana biliyorsunuz. Sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Bu sayede gerek erkek arkadaş arayan gerek ev arkadaşı arayan gerekse evlenmek isteyen herkesin ilanlarına tek bir site üzerinde bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yalnızca İzmir’den değil istediğiniz Şehirden kendinize uygun birini arayabilirsiniz. Sonuçta sitemiz sadece İzmir için açılmış bir site değil. İstanbul, Antep, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere diğer şehirlerimizden de arama yapabilirsiniz. Hatta ve hatta sitemiz üzerinden yurtdışından yabancı bayan arkadaş aramaları da yapabiliyorsunuz. Sitemize giren bir çok yabancı uyruklu ya da yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarımız bulunuyor. İstediğiniz tarzda, istediğiniz yaşantıya sahip birini çok rahat yazı bulursunuz.

İzmir Eş Arayan Emekli ciddi Düşünen GERÇEK  Zengin Yaşlı Kadınlarla Tanışma Sitesi

Evet arkadaşlar İzmir’de evlenmek isteyen ya da İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen zengin ve yaşlı kadını arkadaş arayan çok fazla sayıda insan bulunuyor. Bundan dolayı bu başlığı atma gereği duydum. Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayan arkadaş bulma olasılığınız birazcık düşük. Bu kadın arkadaşlarımız genelde yalnızca erkek arkadaş, dost, sırdaş arayış içerisinde oluyorlar.

Hem güven açısından hem de o yaştan sonra evlenmeye gerek duymuyorlar. Bundan dolayı eğer illa evlenmek istemiyorsanız o zaman sitemizdeki İzmir erkek arayan, yatılı-yapısız genç, dinamik erkek arayan zengin ve yaşlı bayanlar, sevgili arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi kategorilerimize bakabilirsiniz. Buralarda bayan arkadaşlarımızın sizinle iletişime geçmeleri için yorumlar üzerinde mail adreslerinizi ya da sosyal medya hesaplarınızı bırakmanız yeterli olacaktır.

İzmir Koca Arayan-Eş Arayan Güzel Bayanların, Kızların Cep Tel ve Whatsapp No

Biliyorum ki Hepiniz bir an önce kendinize uygun birini bulmak, onlarla telefondan görüşmek, anlık olarak sohbet etmek istiyorsunuz. Ancak böyle bir şey tabii ki de mümkün değil arkadaşlar. Hiçbir bayan arkadaşımı size durduk yere, hakkınızda hiçbir şey bilmeden cep telefon ya da WhatsApp numarasını vermez. Bundan dolayı şansınızı artırmak için yapmanız gereken tek şey sitemizin yorumları üzerine kendinizden bir hayatınızdan ayrıntılı bir şekilde bahsetmek olacaktır.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*